برای جهیزیه خرید فرش کلاسیک بهتره یا مدرن؟

ممکنه شما هم در تکاپوی مراسم عروسی و خرید و رفت و آمد باشین و این روزهای دوست داشتنی و سخت رو بگذرونین یا گذرونده باشین. خرید خرده ریز و خرت و پرت واقعا اشک آدمو درمیاره هر چی میخری انگار تمومی نداره! فرش ، مبلمان، یخچال، سرویس خواب، وسایل برقی و وسایل آشپزخونه و صدها نوع اسباب و وسیله دیگه هم وقت زیادی و میگیره و هم پول زیادی رو میخواد به خصوص توی وضعیت امروزی که بالا رفتن دلار، همه چی و تحت تاثیر گذاشته ، واقعا خرید جهیزیه ای آبرومندانه و شیک کار سختی شده.

گرچه خود من هم این روزها رو پشت سر گذاشتم با هزاران سوال که تو ذهنم بود که این رو بخرم یا اون یکی وسیله رو؟ خدارو شکر تونستم با خرید بهترین وسایل همه چی رو جمع و جور کنم اما خرید فرش یه مقدار برام سخت تر از خرید وسایل دیگه بود چون به شدت به زیبایی فرش اهمیت میدادم.

فرش دستباف یا فرش ماشینی؟

خرید فرش کلاسیک

مشاوره رایگان

در انتخاب فرش یه مقدار تردید داشتم و سختی کشیدم. اولش بین فرش دستباف و فرش ماشینی یا خرید فرش کلاسیک و مدرن مونده بودم که کدوم رو انتخاب کنم؛ وقتی شروع کردم به پرس و جو و تحقیق دیدم که چون ممکن هست اول زندگی برو و بیا زیاد باشه احتمال داره که نتونم از فرش دستباف نگهداری کنم و چون به تمیزی فرش وسواس زیادی داشتم با خودم کنار اومدم که از خرید فرش دستباف منصرف بشم از همه اینا که بگذریم چون مبلمان و سبک خونم بیشتر مدرن و خلوت بود پس باید فرشی انتخاب میکردم که با مبلمانم جور دربیاد. فرش دستباف یه مقدار با مبل ها هماهنگ نبود و نمی تونست باهاش ارتباط بگیره.

تصمیم بر این شد که فرش ماشینی با طرح و رنگ زیبا و شیک پیدا کنم که بتونه با فرش دستباف رقابت کنه.


خرید فرش کلاسیک یا فرش مدرن؟

همیشه این سوال بدجور ذهنم رو به خودش مشغول کرده بود. از طرفی دیوانه وار عاشق طرح فرش های سنتی و کلاسیک بودم و دوست داشتم حداقل یه قالیچه با رنگبندی لاکی و یا قرمز در خونم داشته باشم ولی خب وقتی نوبت به خرید مبلمان رسید چون از مبل های استیل و سلطنتی خوشم نمیومد مبل های مدرن انتخاب کردم به خاطر همین موضوع باید چیزی رو میخریدم که با مبلمان جور دربیاد برای همینم خرید فرش کلاسیک رو کنسل کردم و به دنبال فرش مدرن رفتم.


/ 0 نظر / 8 بازدید