با فرش شگی ترک ، تنوع را به خانه خود هدیه دهید


آیا فرش شگی ترک و مدل های آن را میشناسید؟

فرش ها از گذشته دور تا کنون جزء جدا نشدنی دکوراسیون های ما بوده اند. انتخاب و خرید فرش هم جزء چالش هایی بوده است که همه ما تجربه رویارویی با آن را داشته ایم. اگر چه طرح فرش ایرانی در همه جای دنیا مطرح است و هنوز هم فروشندگان و تولیدکنندگان فرش دستباف تعصب زیادی روی آن ها دارند، اما امروزه تولیدات فرش مدرن و فرش فانتزی به گونه ای است که بیشتر افراد، داشتن فرش مدرن مانند خرید فرش شگی ترک را در اولویت قرار داده اند. از طرفی هم افزایش قیمت فرش دستباف ایرانی در شرایط کنونی توجیه خوبی برای رفتن به سراغ فرش مدرن و امروزی است.

در این میان ، نظرات ضد و نقیضی هم وجود دارد از این قبیل که این نوع فرش ها نمی توانند نیاز ما را از داشتن کفپوشی ایمن و راحت برآورده سازند. اما جالب است بدانید آن ها می توانند کارایی مفید و زیادی داشته باشند طوری که هیچگاه از خریدتان پشیمان نشوید. یکی از جدیدترین نمونه های فرش مدرن که قصد داریم بهتر آن ها را بشناسیم فرش شگی ترک است. اگر قصد خرید فرش پرز بلند را دارید بهتر است تا انتهای متن همراه ما باشید.

فرش مدرن شگی بخرید

فرش شگی ترک

همان طور که پیش تر گفته شد چند سالی می شود فرش های مدرن جایگاه ویژه ای در خانه های ایرانی پیدا کرده اند و بسیار محبوب شده اند. البته تنوع طرح و رنگ و همچنین قیمت مناسب آن ها در محبوبیتشان بی تاثیر نبوده است!

فرش شگی یا همان فرش پرزبلند نمونه ای از این فرش ها است که هم اکنون در ایران توسط شرکت های معتبر در حال تولید است. ترکیه هم در زمینه تولید فرش شگی ترک با استفاده از دستگاه های ریسندگی جدید و طرح های زیبا و ابداعی تا حدودی توانسته نیاز بازار و مشتریان را با ارائه طرح های خاص این تولید خود فراهم کند. البته قیمت فرش شگی ترک از قیمت فرش شگی که داخل ایران تولید می شود کمی گران تر است.

با ویژگی های فرش شگی ترک آشنا شوید!

فرش شگی ترک به فرش هایی گفته می شود که دارای پرزهای بلندی است و بسیار سبک می باشد و شما نیز این ویژگی را در فرش شگی ایرانی هم می توانید مشاهده کنید. از آنجاییکه فرش پرزبلند نرمی زیادی دارد و راه رفتن روی آن بسیار راحت است می توان با خیال آسوده آن ها را برای مکان های مختلف در نظر گرفت. جنس الیاف به کار رفته در این نوع فرش ها پلی پروپیلن، پشم و پلی استر است.

فرش شگی خود انواع مختلفی دارد :

  • فرش شگی ترک تک رنگ : که در بافت آن یک رنگ استفاده شده است.
  • فرش شگی سه بعدی : که از طرح ها و نقشه های سه بعدی در بافتشان استفاده شده است.
  • فرش شگی لایت : جنس این نوع فرش ها همانند فرش شگی سه بعدی است با این تفاوت که براق هستند و طرح های ساده ای دارند.


/ 0 نظر / 9 بازدید