تفاوت های جالب فرش ماشینی مدرن و فرش سنتی

طبیعتا هر خانم خانه داری حساسیت زیادی نسبت به خونش داره و دوست داره که همه چیز توی چشم باشه و پذیرایی شیک و بی نقصی داشته باشه. در انتخاب کفپوش مورد نظر هر کس طبق نظر شخصی خودش عمل میکنه و از وسیله ای که بیشتر خوشش میاد تو خونش استفاده میکنه حالا با هر طرح و رنگی؛ یکی اول فرش میخره بعدا لوازم دیگه رو میخره یو کی هم تمام اسباب و وسایلش رو میخره در نهایت خرید فرش رو میندازه برا مرحله آخر. در هر صورت چه فرش رو اول بخرین چه آخر، فرش ها امتحان خودشون رو با گذر زمان پس دادن و به عنوان نماینده هویت ایرانی در خونه های ما نقش پررنگ و به نوعی غیر قابل انکاری دارن. انتخاب فرش خوب و با کیفیت علاوه بر اینکه سالن پذیرایی رو زیبا و جذاب میکنه باعث راحتی و آسایش اهل خونه هم میشه پس خرید فرش رو جدی بگیرین.

تو حال و هوا و زمانه امروزی که طرح های مختلف و سبک های متفاوت به زندگی و جامعه ما پا گذاشتن انتخاب های ما هم با دشواری زیادی روبه رو شده حالا این مسئله رو باید قبل از خرید با خودمون حلش کنیم که چه نوع فرشی میخوایم و میپسندیم؟ فرش ماشینی مدرن یا فرش سنتی و کلاسیک؟


فرش ماشینی مدرن را فراموش نکنید

فرش ماشینی مدرن

اگر سلیقه و انتخاب شما در دکوراسیون، بیشتر مدرن و امروزی هست و به دنبال تخته فرشی زیبا و یا قالیجه ای شیک هستین بهتره از فرش ماشینی مدرن برای پوشاندن کف منزل استفاده کنین چرا میگیم مدرن و امروزی؟ چون این فرش ها طرح های ساده و ظریفی دارن با رنگبندی خنثی و روشن و سبک های امروزی هم بیشتر طرفدار سادگی و خلوتی هست. خوبیه دیگه ای که این فرش ها و قالیچه ها دارن اینه که در هر فضایی میشه ازشون استفاده کرد و در واقع انعطاف پذیری خوبی دارن و قابلیت این رو دارن که با همه نوع فضایی جور در بیان.

موقع خرید فرش به دیگر وسایل خانه هم توجه کنید

دقت داشته باشین که هر نوع سبکی رو برا خودتون انتخاب میکنین باید فرشتون هم مطابق با همون سبک باشه. خرید فرش سنتی یا فرش کلاسیک خاص برای به وجود آوردن فضاهای سنتی عالی هستن و در عین حال در به وجود آمدن فضایی دنج و پر نشاط کمک رسان خواهند بود. فرش هایی که درون خود طرح هایی دارن که میتونن راحتی زیادی رو به وجود بیارن و حسی فراموش نشدنی منتقل کنن. حتی یه قالیچه یا فرش کوچیک از طرح های اصیل و سنتی میتونه به فضایی که داریم طرح و نقش اضافه کنه و همه چیز رو برای درخشش و به چشم اومدن وسایل دیگه فراهم میکنه./ 0 نظر / 9 بازدید